Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
274 obserwujących 3166 notek 4247440 odsłon
Sowiniec, 16 czerwca 2017 r.

Wyluzowana prymuska Kinga Duda

1435 135 0 A A A


               Córka prezydenta Andrzeja Dudy znalazła się w gronie czworga studentów wyróżnionych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego za wyniki w nauce w ramach tegorocznej Szkoły Prawa Amerykańskiego.


                „Prezydentówna postawiła na naukę, choć mogła wybrać inną karierę. W minionym roku magazyn umieścił ją na piątym miejscu najseksowniejszych Polek. Wystarczyło pójść w tym kierunku i wdzięczyć się do obiektywów aparatów paparazzi” - napisał na ten temat portal www.krakownews.pl.


               Kinga Duda zachowuje się jednak jak na córkę głowy państwa przystało, nie przysparzając kłopotów rodzicom, ale wbijając ich w uzasadnioną dumę. Nie jest natomiast typem kujonki, korzysta z uroków studenckiego życia, podczas pobytów w Warszawie odwiedza najmodniejsze warszawskie kluby, przyciągając wzrok wielu ich bywalców. A uczy się wyśmienicie.


 


Opublikowano: 16.06.2017 14:15. Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 14:48.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków, były reprezentant prasowy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • olafo Na takim stanowisku trzeba zawsze wiedzieć, co się mówi i pisze.
  • giz 3miasto Dziękuję. Na razie rtm./płk Pilecki zdecydowanie prowadzi. :)
  • de.point Tchórzostwo i głupota są ponadnarodowe.

Tagi

Tematy w dziale Polityka