Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
274 obserwujących 3133 notki 4218020 odsłon
Sowiniec, 16 lutego 2017 r.

Dziennikarz Superstacji przebił dno

1489 57 0 A A A


             W dzisiejszych czasach bezwzględnej wojny politycznej, w którą zaangażowane są, niestety, również media trudno jest wymagać od polskich dziennikarzy przestrzegania zasad obiektywizmu, ale to, w jaki sposób wyraził się o swoich zawodowych, chociaż znienawidzonych kolegach Jakub Wątły w Telewizji Superstacja wymaga natychmiastowej reakcji Rady Etyki Mediów oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.


               Prowadząc  wywiad z Tomaszem Jastrunem zapytał go:


            - Co pan myśli o tych brudnych, śmierdzących gnidach, które nazywają się dziennikarzami, a firmują ten rynsztok w telewizji publicznej?


            A kiedy rozmówca starał się uniknąć odpowiedzi, bąkając coś o współczuciu dla ludzi  nakłanianych do podłości przez swoich szefów, poszedł za ciosem:


            - Ale część z tych gnid twierdzi, że mają swoje pięć minut w tej chwili. Nigdy nie chciałbym i państwo pewnie też nie chcielibyście przeżywać pięciu minut, podczas których pijecie albo jecie odchody. Co dzieje się wśród prawie wszystkich tak zwanych dziennikarzy telewizji publicznej (oba cytaty za portalem wPolityce).


               Nie wiem, czy było coś równie skandalicznego w historii polskiego dziennikarstwa.


 


           


 


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków, były reprezentant prasowy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Tagi

Tematy w dziale Kultura